Лена (lenacab) wrote,
Лена
lenacab

Category:

Телеканал "Культура". Рассказываю о лоскутном шитье на выставке моих работ.Ця розповідь не пов'язана з відео, але має відношення до виставки.
Мала дуже приємний досвід на своїй виставці. Випало мені провести екскурсію учням 5-го класу одного київського ліцею.

Коли діти під'їхали на мікроавтобусі і почали один за одним виходити з нього, я трохи злякалась, бо побачила серед них дуже багато хлопчиків і одразу така думка промайнула: "Як я зможу зацікавити таку кількість хлопчиків своїми клаптиками, це ж не дівчатка?". Але, як я помилялась!

Спочатку я запитала у дітей, хто чув такі слова, як "печворк" чи "квілт", потім поцікавилася, хто з них спить під клаптиковою ковдрою. Ні хлопчики, ні дівчатка нічого про це не знали і тоді я трохи розповіла про технологію виготовлення квілтів. Саме цікаве почалося біля самих робіт. Коли ми підійшли до "Осені", я навмисно закрила спиною надпис з назвою, щоб дати їм самим змогу відгадати її. Так от, миттєво я почула від одного з хлопчиків, що це кристал, а від іншого, що це нагадує осінь. Ті, хто вчився у Jinny Beyer, добре пам'ятають, що урок по створенню подібних квілтів називався "Магічний кристал". Далі було ще цікавіше. Майже всі діти побачили метеликів на квілті-тесселяції "Танцюючі метелики". І це на фоні того, що серед дорослих таких везунчиків - три людини за три роки. Коли ми підійшли до “Червоних черевичків”, мої любі хлопчики зауважили, що це, як піксільне зображення, після чого вже могли просити в мене все, що їм завгодно. Про калейдоскоп вони сказали, що він їм нагадує популярну комп’ютерну гру Minecraft, а в мене ж онук - її фанат, а я - фанат свого онука. Їм було дивно, що якась бабуся добре знає цю гру, то вони вирішили мені зробити приємне і під кінець запитали, чи я сама шила свою сукню.

Тепер ці хлопчики - мої кумири і я зовсім не пам'ятаю, де поділись дівчатка. :)

Tags: my works, quilting, ukraine, Видео, Выставки, Мои работы, Пэчворк, Резюме, Я
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments